Продавец SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів развивает свой бизнес на Prom.ua 12 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
168 отзывов
promo_banner
+38 (044) 344-07-24
+380 (44) 344-07-24
+380 (99) 423-46-53
+380 (68) 867-43-47
вул. Академіка Заболотного, 150, Киев, Украина
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Контроль вібрацій

Віброметр – прилад для вимірювання параметрів вібрації: віброприскорення, віброшвидкості, віброперемещенія і частоти коливань. Пристрій простий у використанні і не вимагає спеціальної підготовки.

Виділяють дві групи віброметрів:

  • для вимірювання вібрації обертового обладнання;
  • для вимірювання вібрації, що впливає на людину (охорона праці).

Віброметр вимірює і оцінює вібрацію агрегатів з обертовими частинами. Це – двигуни, насоси, вентилятори, генератори. Вібрація таких агрегатів повторюється з кожним оборотом валу.

Віброметри вимірюють інтегральне значення вібрації (одне число). Найпопулярніше вимірювальне значення – СКЗ (середнє квадратичне значення) віброшвидкості, так як існують стандарти для визначення стану агрегату по СКЗ віброшвидкості. Це число пропорційно потужності сил, що викликають вібрацію агрегату.

Найчастіше діапазон вимірювання вібрації віброметром від 10 до 1000 Гц. Цей діапазон зазначений в ГОСТ і дозволяє вимірювати однакове значення вібрації на різних приладах.

Віброметр – дуже корисний прилад для оцінки стану обладнання. Максимальне значення вібрації, при якому стан агрегату вважається аварійним називається Норма (Норма на вібрацію – це граничне значення СКЗ віброшвидкості для будь-якої проекції, вище якої вібрації вважаються аварійними). Значення задається в паспорті на агрегат або в ГОСТ ІСО 10816-1-97 «Вібрація. Контроль стану машин за результатами вимірювань вібрації на нерухомих частинах». Порівняння поточної вібрації з Нормою дозволяє оцінити стан агрегату.

Процес вимірювання вібрації віброметром дуже швидкий і не вимагає додаткових підготовчих робіт. Можна виміряти 100 агрегатів за зміну з відповідними звітами про стан обладнання на підприємстві. Значення вібрації, виміряні через деякий час (наприклад, через 1 місяць) дозволяють будувати прогноз розвитку вібрації та планувати терміни наступних ремонтних робіт. Це значно економить кошти, у порівнянні з плановими ремонтами.

Значення вібрації, що виміряне за допомогою віброметра можна використовувати і для діагностики дефектів агрегату. Наприклад, по СКЗ віброшвидкості відмінно діагностуються розцентровка і небаланс агрегату. Стан кріплення до фундаменту теж простіше оцінити віброметром. Віброметром навіть можна балансувати агрегат не використовуючи лічильник фази (метод трьох пусків з пробними масами).

При цьому віброметри значно дешевші віброаналізаторів і простіші у використанні. Однак, для вивчення складних випадків дефектів необхідний віброаналізатор і певний досвід вібродіагностики.

Найменші віброметри розміром з авторучку і управляються за допомогою однієї кнопки. Такі прилади називають віброручки. Сучасні віброметри додатково мають режими вимірювання спектрів і сигналів, вбудовану пам'ять для збереження вимірювань і передачу їх на ПК або ноутбук, режим вимірювання по маршруту, датчики температури, оборотів і ударних імпульсів від підшипників кочення. У віброаналізаторах завжди є режим віброметра. Він виконується програмно й не підвищує вартість приладу.

Віброметри мають внутрішній датчик вібрації, вбудований в корпус приладу або зовнішній датчик, підключений до приладу проводом. Внутрішній датчик – це компактність приладу, а зовнішній датчик дозволяє виміряти вібрацію у важкодоступних місцях.

в виде галереив виде списка

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner