Продавец SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів развивает свой бизнес на Prom.ua 12 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
168 отзывов
promo_banner
+38 (044) 344-07-24
+380 (44) 344-07-24
+380 (99) 423-46-53
+380 (68) 867-43-47
вул. Академіка Заболотного, 150, Киев, Украина
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Газоаналізатори на формальдегід (CH2O)

Формальдегід (CH2O) –безбарвний газ з різким запахом. CH2O дуже токсичний, так як виникає при окисленні метану або метанолу. Найбільшу небезпеку становить для слизових оболонок людини, органів дихання, шкірних покривів людини. Щоб запобігти ситуації, яка небезпечна для здоров'я людини, необхідно контролювати витоки небезпечних газів. На виробничих об'єктах, де застосовують формальдегід (CH2O) встановлюють газоаналізатори формальдегіду, які в разі перевищення норм зможуть вчасно оповістити персонал і виявити джерело витоку.

Основним застосуванням для формальдегіду в промисловості є виробництво деревостружкових і деревоволокнистих плит, смол, різних клеїв і лаків, деревообробних засобів. Широке застосування цей елемент має і в медичній сфері. Формальдегід використовують при виготовленні антибактеріальних вакцин. У побуті ця речовина виділяється з меблів, будівельних та оздоблювальних матеріалів, косметичних продуктів. Але варто пам'ятати, що при тривалому впливі на організм людини формальдегід є вельми небезпечним.

Постійний контакт з парами формальдегіду призводить до хронічного отруєння і викликає такі симптоми:

  • подразнення очей, носа, горла і шкіри, сльозотеча, алергія, постійний кашель, задишка, напади астми;
  • головний біль, хронічна втома, млявість;
  • порушення координації рухів, психічне збудження, сонливість, порушення сну, тощо.

Для контролю концентрації формальдегіду в атмосфері використовують газоаналізатори формальдегіду. На дисплеї приладів постійно відображаються дані про стан атмосфери. У разі небезпеки для життя людини (перевищення норм концентрації) пристрій миттєво реагує і оповіщає. Газоаналізатори формальдегіду можуть встановлюватися стаціонарно, на стіну або DIN рейку. Існують і портативні аналізатори для роботи в польових умовах.

Газоаналізатор призначений для швидкого контролю концентрації парів формальдегіду в повітрі робочих зон. Крім цього, газоаналізатори використовують з метою контролю хімічної обстановки в зоні хімічного зараження в разі аварійних ситуацій на підприємствах, а також при ліквідації наслідків цих ситуацій. Газоаналізатор на формальдегід дозволяє здійснювати пошук місць витоків з технологічного обладнання та ємностей в умовах високої загазованості зовнішнього середовища.

Переваги й особливості газоаналізаторів на формальдегід

  • Наявність рідкокристалічного дисплея із підсвічуванням, що відображає результати вимірювання концентрації формальдегіду (CH2O), а деякі моделі ще й показники температури і відносної вологості.
  • Деякі моделі оснащено високоточним електрохімічним датчиком.
  • Можливість проведення додаткових операцій: розрахунок максимальних/мінімальних/середніх значень вимірюваних величин.
  • Наявність вбудованої пам’яті для зберігання результатів вимірювання.
  • Наявність додаткових функцій: фіксація отриманих даних, автоматичне вимкнення живлення пристрою, сигналізація досягнення максимального або мінімального значення формальдегіду.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner